Keress jobban iroda takarítással!

Beugrós vagy teljes munkaidős

TAKARÍTÓI ÁLLÁSOK

korrekt fizetéssel és

hozzád igazodó beosztással

BUDAPEST IX. Kerületben.

Feladat: irodaházak takarítása

Unod már, hogy lassan mindenki többet keres nálad, és még azért a kis pénzért is könyörögnöd kell, hogy kifizessék?
Eleged van a több műszakos munkákból, és hogy emiatt se a családodra, se magadra nem jut elég időd?
Olyan munkát keresel, amit teljes egészében összeegyeztethetsz az életeddel, és akkor dolgozol, amikor neked belefér?

Kezdj új életet az Europutz Kft-nél!

ÁTLAGON FELÜLI KERESETI LEHETŐSÉG

VÁLASZTHATÓ TELJES- VAGY RÉSZMUNKAIDŐ

TAKARÍTÁSI TAPASZTALAT NÉLKÜL IS!

Csupán FÉL PERC az egész!

Ezért jó

VELÜNK

dolgozni:

✔️ ÁTLAGON FELÜLI BÉREZÉS

Felejtsd el a minimálbért! A jól elvégzett munkádat mi korrekt fizetéssel díjazzuk. Dolgozz nálunk és vigyél haza több pénzt!

✔️ BÉRELŐLEG LEHETŐSÉGE

Ha nem tudodkivárni a hónap végét, és fontos lenne, hogy még a fizetésed előtt pénzhez juss, akkor nálunk lehetőséged van előleget kérni.

✔️ PONTOS KIFIZETÉSEK

Tudjuk, hogy minden forintnak megvan a helye a Te életedben is, ezért a fizetésedet mindig időben megkapod tőlünk. Ezt garantáljuk!

✔️ BEJELENTETT MUNKAVISZONY

Dolgozóinkat bejelentett munkaviszonyban foglalkoztatjuk, így mindenki jogosult ingyenes orvosi ellátásra, nyugdíjra és fizetett szabadságra is.

✔️ AKÁR RÉSZMUNKAIDŐBEN IS!

Dolgoznál, de csak heti 1-2 napot? Vagy csupán kereset-kiegészítést szeretnél napi néhány órában? Mi megkeressük neked az ehhez illő feladatot.

✔️ KULTURÁLT MUNKAKÖRÜLMÉNYEK

Nálunk a munkavégzés minőségi környezetben - irodaházakban történik. Ha a hozzád legközelebb eső munkahelyszínt választod, akkor rengeteg időt is megspórolhatsz a bejáráson.

✔️ KÖRNYEZETBARÁT TAKARÍTÓESZKÖZÖK

A lehető legkevesebb vegyszer felhasználásával, környezetbarát tisztítószerek alkalmazásával dolgozunk. Figyelünk a dolgozóink egészségére és óvjuk környezetünket is!

✔️ MODERN TAKARÍTÓGÉPEK

Olyan profi takarítóeszközöket biztosítunk számodra, melyek jelentősen megkönnyítik és lerövidítik a takarítási folyamatot, és elvégzik a munka nehezét.

NE MARADJ LE!

Az IDŐ GYORSAN FOGY, és ebben a körben csupán néhány üres pozíció vár betöltésre, amire még eddig tudod leadni a jelentkezésed:

Ha te is szívesen dolgoznál egy olyan helyen...

ami mellett több időt tölthetsz a szeretteiddel, de a jó fizetésről sem kell lemondanod,
ahol nem számít az életkorod, és végzettség vagy tapasztalat nélkül is szívesen látnak,
ahol lepukkant létesítmények helyett minőségi, kulturált környezetben dolgozhatsz,

akkor jelentkezz hozzánk takarító munkatársnak 2022. október 09-ig az alábbi gombra kattintva!

VAGY

Küldd el az önéletrajzodat az info@europutz.hu e-mail címünkre.

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad a munkalehetőségről.

Várunk Téged is a csapatunkba!